Astăzi este 19 Aug 2019, 09:07

Sugestii

Moderator: Moderatori

Reguli forum
Asigurati-va ca ati citit si insusit Regulamentul acestui forum.
Rugam ca fiecare utilizator al acestui forum sa faca o scurta prezentare aici:
http://clubrv.ro/forum/viewtopic.php?f=97&t=3454
Prezentarea este o cerinta a Regulamentului, dar si un gest de curtoazie din partea Dumneavoastra.
Cateva cuvinte despre Dumneavoastra , precum si despre rulota si autoturism sunt binevenite.
Pentru intrebari sau lamuriri despre activitati, probleme tehnice, etc. va stau la dispozitie forumurile cu sectiuni dedicate.
Nerespectarea acestor reguli atrage dupa sine stergerea userului din baza de date a forumului.
Va uram bun venit in randul rulotistilor !
Raspunde
Sandu Toma
Membru forum

Re: Sugestii

Mesaj de Sandu Toma » 31 Mai 2012, 09:18

Imi pare rau sa aud de la voi acest lucru, dar se pare ca incet-incet, au reusit sa desfiinteze moderarea forumului !
Este totusi bine ca exista persoane dispuse csa va ia locul : "cum zici, dar incep sa ma gandesc sa fiu amator de a intra la moderare, sa aveti si voi un termen de comparatie" :mrgreen:
Orice problema are o rezolvare practica

Serpescu Gheorghe
Membru forum

Mesaj de Serpescu Gheorghe » 31 Mai 2012, 09:20

Nimeni nu e de neinlocuit.
Opel Insignia Sport Tourer+Chateau Chiara 450

Când ești mort, nu știi că ești mort. E greu doar pentru ceilalți... la fel și când ești prost. "Philippe Geluck"

Panait Valentin
Membru asociat
Oras: Fetesti
Data nasterii: 22 Dec 1969

Mesaj de Panait Valentin » 31 Mai 2012, 09:46

Sugestie, dupa alegeri sa se faca inscrieri/propuneri la ''functia'' de moderator(acestia sa nu fie din CD) si sa se organizeze un vot, in felul acesta ne alegem singuri si in mod democratic colegii care sa ne traga de urechi.
VALI,
VW GOLF V 2.0 TDI(Das Auto) + KIP Grei Line 41KG
Ingerii exista, numai ca...ei nu au aripi si îi
numim prieteni...

Serpescu Gheorghe
Membru forum

Mesaj de Serpescu Gheorghe » 31 Mai 2012, 09:47

Revin cu inca o precizare pentru nenea Rusulica, dar si pentru altii:
- conform regulilor forumurilor in general, dar mai ales ale acestuia, se interzice scrierea bolduita, subliniata, bla, bla, bla...
Va rog sa va conformati.
Eu propun ca membrii din CD si presedintele sa nu faca parte din staff-ul forumului.
Sper ca noul CD si noul presedinte sa aiba puterea de a se abtine de la astfel de functii.

Când ești mort, nu știi că ești mort. E greu doar pentru ceilalți... la fel și când ești prost. "Philippe Geluck"

Calin Lisovschi
Membru forum

Mesaj de Calin Lisovschi » 31 Mai 2012, 09:54

@gigi: nu cred ca se va intampla asta, sincer... nu avem inca puterea de a delimita anumite lucruri, am impresia ca se doreste anarhia...
pe vremuri: FORD MONDEO (desigur...), acum JEEP GRAND CHEROKEE + DETHLEFFS CAMPER

@klinutzu

0727.19.19.39

Rusu Mihail
Moderator
Oras: Bucuresti
Data nasterii: 22 Iun 1956

Mesaj de Rusu Mihail » 31 Mai 2012, 11:17

Gigi S si Ciprian L, imi pare rau si imi cer scuze ! Zilele astea trecem prin diverse stari. Asa am simtit si am gindit azi noapte. Va rog sa faceti curat peste tot unde considerati. Multumesc.
Penalizarea mi-o iau aici la Laguna, ma duc la Kaufland sa cumpar citeva amenzi, ca sa va astept cu ele la rece.. :) Stergeti va rog
Familia Rusu - Lipanesti PH - Granduca Pegaso 63 - 0722.634.800 Mail: familionrusu@gmail.com

Marius Beldiman

Mesaj de Marius Beldiman » 31 Mai 2012, 11:34

Dar fata de noi ceilalti cum speli penalizarea? :D ...este o gluma!

se poate sterge!

Lupu Ciprian
Membru CD
Data nasterii: 06 Iun 1979

Mesaj de Lupu Ciprian » 31 Mai 2012, 16:38

@Rusu M. ......da eu cred ca am sa ma las mituit .. :) + ca am de vanzare 5 delegatii vin cu ele printate , le dau la schimb pe bonuri de masa ...
Autorulota Ford Trigano Chausson sau rulota Abbey GTS Vogue
Lupu Ciprian & Irina
Tel. 0722.227.048 e-mail: lupucipriann@yahoo.com

Lupu Ciprian
Membru CD
Data nasterii: 06 Iun 1979

Mesaj de Lupu Ciprian » 31 Mai 2012, 21:49

Doru Negru scrie: Acum sa luati in calcul ca nu doar asociatia conteaza ,asociatia se prezinta international cu persoanele implicate in rulotism , imaginea asociatiei se reflecta si in nr de noi rulotisti cooptati in acest fenomen numit "Rulotism" nu doar in baza celor legitimati si cotizanti, este importanta si pozitia celor care folosesc si posteaza informatii despre rulotism,cazare trasee si obiectiva.

Nu lasati la indemna unor persoane ce nu pot posta mai mult decat idei si imagini de la intalirea nationala , persoane ce nu pot promova in rulotism decat strict idei tehnice( provenite din activitatea lor zilnica si posibilitatea de venituri de supravietuire) persoane ce nu cunosc viata internationala in rulota sau camper , persoane ce nu au depasit granita geografica si culturala a Romaniei.

Imi cer scuze de reactia mea socotita violenta de anumite persoane , dar aceasta atitudine manifestata aici de cei in masura sa directioneze orientarea acestei asociatii o consider injositoare si slab reprezentata in Europa.Propun ca persoana fara drepturi in aceasta asociatie sa alegeti un consiliu director nepartinitor si promotor de rulotism autentic .

Cati din consiliul director sau moderatori au posturi demne de luat in seama sau de urmat ?Nici unul , toti acesti domni posteaza doar la rubricile tehnico financiare si promoveaza doar prestarile de servicii benefice lor.
Autorulota Ford Trigano Chausson sau rulota Abbey GTS Vogue
Lupu Ciprian & Irina
Tel. 0722.227.048 e-mail: lupucipriann@yahoo.com

Serpescu Gheorghe
Membru forum

Mesaj de Serpescu Gheorghe » 14 Oct 2012, 20:35

Nu ar fi bine sa fie un topic unde sa putem vedea si noi cine este avertizat sau banat? Normal ar trebui sa fie trecute si motivele, nu? Nu ar trebui ca in dreptul celui banat sa apara faptul ca e banat?

Viorel Grosu

Mesaj de Viorel Grosu » 15 Oct 2012, 08:24

Pentru ce am facut eu si de ce, gasesti aici: viewtopic.php?f=88&t=6324 .

Serpescu Gheorghe
Membru forum

Mesaj de Serpescu Gheorghe » 15 Oct 2012, 09:31

Da Viorel, e ok, dar lipsesc din acel topic mai multe banari si avertizari, pentru asta consider ca ar trebui sa fie trecute acolo sau undeva. Multumesc.
L.E. Nu am vazut ca in dreptul celui banat sa fie trecut acest lucru.

Raspunde