Acum este 16 Noi 2018, 20:58

Topicuri cu iesiri/Intalniri din ce in ce mai putine...

Moderator: Moderatori

Reguli forum
Asigurati-va ca ati citit si insusit Regulamentul acestui forum.
Rugam ca fiecare utilizator al acestui forum sa faca o scurta prezentare aici:
http://clubrv.ro/forum/viewtopic.php?f=97&t=3454
Prezentarea este o cerinta a Regulamentului, dar si un gest de curtoazie din partea Dumneavoastra.
Cateva cuvinte despre Dumneavoastra , precum si despre rulota si autoturism sunt binevenite.
Pentru intrebari sau lamuriri despre activitati, probleme tehnice, etc. va stau la dispozitie forumurile cu sectiuni dedicate.
Nerespectarea acestor reguli atrage dupa sine stergerea userului din baza de date a forumului.
Va uram bun venit in randul rulotistilor !
Cristian Neaga
Membru asociat
Oras: Bucuresti
Data nasterii: 26 Ian 1960

Re: Topicuri cu iesiri/Intalniri din ce in ce mai putine...

Mesaj de Cristian Neaga » 26 Feb 2016, 17:50

Draga Ciprian,
daca citesti pana la capat postarea mea vei gasi acolo si invitatia pentru Ziua Femeii.
Eu am ceva vechime in club (dovada stelele din avatar( ca un cognac bun)) si stiu ce postez nu bat campii.
Cristi & Adriana Neaga
Hymer Camp C564 Fiat Ducato 2,5 TD
telefon: 0745250052
e-mail: neacristi26@gmail.com
BUCURESTI

Ionut Irimia
Membru asociat
Oras: Suceava
Data nasterii: 18 Dec 1981

Mesaj de Ionut Irimia » 26 Feb 2016, 17:51

Asa e..Mai bine pe tapatalk :-)
Parerea mea e ca doar vremea e de vina acum,intalniri au tot fost anul trecut,ba de Paste ,vara la Tuzla,la Laguna, Delta si cate si mai cate postari...
Numai cine n-a vrut sau nu a putut nu a mers...inclusiv un circuit de sărbători a propus Lupu Ciprian.
Acum nu putem fi invidiosi ca unii fac un gratar s au o ieseala intre cunostinte si posteaza pe fb..bag de seama ca fb asta ne invrajbeste comunitatea...
E greu sa- ti asumi raspunderea pt o intalnire organizata..de aceeia multi nici nu posteaza sau pun pe alte forumuri sau pe fb..poate asa e mai simplu..cand postezi pe ClubRV , trebuie sa-ti asumi o răspundere..ca te vei ocupa de acea intalnire...

Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk
Irimia Ionut & Mirela , Opel Vectra C 2004, Y20dth+ABY AWARD 1996 ,Telefon 0744627398,mail:ionut_jeremy@yahoo.com

Ciprian Rosca
Membru CD
Oras: Barlad
Data nasterii: 16 Ian 1969

Mesaj de Ciprian Rosca » 26 Feb 2016, 18:07

Cristian,am vazut invitatia ta,cer scuze daca te-am deranjat cu ceva , dar deschide un un topic separat la "Propuneri Intalniri 2016" .
Hymer B 644
cprohome@yahoo.com
0741015477
Natura nu vrea sa fie admirata prin intermediari.

Scrie răspuns