Acum este 18 Noi 2018, 08:05

Se cauta Administrator forum ClubRV

Moderator: Moderatori

Reguli forum
Asigurati-va ca ati citit si insusit Regulamentul acestui forum.
Rugam ca fiecare utilizator al acestui forum sa faca o scurta prezentare aici:
http://clubrv.ro/forum/viewtopic.php?f=97&t=3454
Prezentarea este o cerinta a Regulamentului, dar si un gest de curtoazie din partea Dumneavoastra.
Cateva cuvinte despre Dumneavoastra , precum si despre rulota si autoturism sunt binevenite.
Pentru intrebari sau lamuriri despre activitati, probleme tehnice, etc. va stau la dispozitie forumurile cu sectiuni dedicate.
Nerespectarea acestor reguli atrage dupa sine stergerea userului din baza de date a forumului.
Va uram bun venit in randul rulotistilor !
Ninel Gavanescu
Moderator
Oras: ALEXANDRIA
Data nasterii: 02 Oct 1972

Re: Se cauta Administrator forum ClubRV

Mesaj de Ninel Gavanescu » 24 Dec 2011, 08:46

Nene Dane , nu ne fa una ca asta , eu despre acest lucru stiu ,ca pentru introducerea corecta a datelor in calculator s-au prevazut o serie de teste, se va gasi un idiot ingenios care va descoperi o metoda de a introduce si date gresite. :mrgreen:
Te doare, osteanul meu?
Numai cand rad, Maria Ta!
Tel. 0770992575
Hobby Prestige 580 + Mitsubisi Pajero

Isdraila Ioan
Membru asociat
Oras: Arad
Data nasterii: 14 Iun 1954

Mesaj de Isdraila Ioan » 24 Dec 2011, 09:26

Domnule Dan,nu va cunosc personal,cu toate ca as dori,dar eu unul cred ca este o hotarire cam pripita.Nu incerc "sa va perii,sa va laud",dar parerea mea este ca nu trebuie sa puneti la suflet totul.Sunt pareri si pareri,opinii si opinii .Clubul nostru trebuie sa se dezvolte,sa atraga noi membri,etc,etc...ginditi-va la cei ce fac parte din el si care cred ca sunt de buna credinta si doresc un viitor al sau .Ca in orisicare padure mai sunt si vreascuri...Eu in semnatura am un motto....asa ca va rog si eu si poate multi membrii ai clubului ,reveniti asupra hotaririi.Haideti cu totii sa facem un viitor al acestei organizatii.Va asteptam dupa sarbatori sa va reluati activitatea si nu ne parasiti.SARBATORI FERICITE,LA MULTI ANI ! :wink:
fam.Isdraila Ioan si Valentina.Volvo V50 2.0 HDI+rulota Dethleffs RT2
Tel.0729929120-Nea Nelu e-mail gl99vrc@yahoo.com . "Partea interesanta la oamenii inteligenti,este ca par nebuni in fata prostilor"Albert Einstein.

Maria Holom
Membru asociat
Oras: PLOIESTI
Data nasterii: 11 Apr 1958

Mesaj de Maria Holom » 24 Dec 2011, 09:45

Stiu ca hotararea este unilaterala, dar poate cand o sa vada Dan cati oameni il vor, poate se va razgandi.Propun sa se faca un vot vis-a-vis de plecarea lui Dan. O sa vezi, Dane, ca procentul celor care nu te-ar dori e neglijabil. Niciodata n-o sa poti sa-i multumesti pe toti, dar conteaza ponderea celor multumiti fata de cei nemultumiti. Abia astept sa vad lista cu inscrieri pt. aceasta functie, care, dupa mine, mi se pare cea mai grea din CD !!! :shock:
Camper HOBBY TOSKANA 650 FLC-Fiat Ducato 130 Multijet 2,3 D - 2008 tel. 0721280119

Scrie răspuns