Acum este 16 Noi 2018, 20:14

SOLICITARE STERGERE USER

Moderator: Moderatori

Reguli forum
Asigurati-va ca ati citit si insusit Regulamentul acestui forum.
Rugam ca fiecare utilizator al acestui forum sa faca o scurta prezentare aici:
http://clubrv.ro/forum/viewtopic.php?f=97&t=3454
Prezentarea este o cerinta a Regulamentului, dar si un gest de curtoazie din partea Dumneavoastra.
Cateva cuvinte despre Dumneavoastra , precum si despre rulota si autoturism sunt binevenite.
Pentru intrebari sau lamuriri despre activitati, probleme tehnice, etc. va stau la dispozitie forumurile cu sectiuni dedicate.
Nerespectarea acestor reguli atrage dupa sine stergerea userului din baza de date a forumului.
Va uram bun venit in randul rulotistilor !
Rusu Mihail
Moderator
Oras: Bucuresti
Data nasterii: 22 Iun 1956

Re: SOLICITARE STERGERE USER

Mesaj de Rusu Mihail » 21 Mai 2012, 23:15

Ninele nu renunta ca ai fost si esti printre putinii ce strineai zimbete tuturor cu postarile tale hazlii. Hai mai ai un pic de rabdare si daca nu-ti place cum va fi in urmatoarele 3 luni, poti reveni la decizie
Calm , calm si cu zimbetul pe buze ! Hai gindeste-te la una hazlie pt zilele astea ! Nu-l lasa pe Vali singur ca nici noi nu te lasam cind te-om prinde la Seimeni ! :lol: Trebuie sa cautam bateria omului !!!
Familia Rusu - Teisnach 94244 - CI Meridien International 314 - 0722.634.800 Mail: familionrusu@gmail.com

Nelu Predonu

Mesaj de Nelu Predonu » 16 Iul 2012, 13:52

Cand mai multi oameni iti spun ca ceva nu e in regula cu tine, nu-ti ramane decat sa tii cont de cele semnalate si sa procedezi in consecinta.
Pentru o asociatie unitatea este un lucru primordial ! Vazand cele declansate pe forum in cursul zilei de azi, in sectiunea membrilor asociati, consider ca daunele pentru asociatie ar fi mult mai mici daca voi face gestul de a ma retrage din aceasta comunitate.
Am mai avut cateva tentative si acum imi reprosez ca nu am fost consecvent. De aceasta data, nimic nu ma va mai intoarce din drum ! Am incercat sa fac ce am putut si cat am putut, dar toate astea acum nu mai au nici o importanta. Important va fi ca asociatia sa merga pe drumul pe care si-l doreste, iar eu cum mai spuneam, sa-mi vad de ale mele. Am ajuns intr-o situatie in care orice alte cuvinte sunt de prisos.
Asa cum pastrez si azi legitimatia ACCCR, asa voi pastra si legitimatia Clubrv, in amintirea unor ani in care am incercat sa fac ceva bun. Atata mi-a mai ramas. :cry:

Rog unul dintre colegii mei, Ciprian sau Viorel sa-mi stearga contul de pe acest forum si lucrurile sa reintre in normal.

PS. In ceea ce priveste locatia de la Costinesti pusa la dispozitia clubului, ea ramane valabila. Azi voi termina ultimele lucruri ce tin de amenajare. Pentru campare in locatia respectiva, va rog contactati conducerea clubului.

Lupu Ciprian
Membru CD
Data nasterii: 06 Iun 1979

Mesaj de Lupu Ciprian » 16 Iul 2012, 14:10

Rog colegii sa nu se apuce sa desfaca si aici firul in patru , lasati lucrurile sa mearga fara a intervenii pt ca iar ia tot forumul foc !
Vom cauta pe cineva pt. moderare sau momentan raman eu cu Viorel Grosu la moderare .... pana ne consultam cu colegii din CD .
Autorulota Ford Trigano Chausson sau Rulota Abbey GTS Vogue
Lupu Ciprian & Irina
Tel. 0722.227.048 e-mail: lupucipriann@yahoo.com

Lupu Ciprian
Membru CD

Mesaj de Lupu Ciprian » 16 Iul 2012, 14:34

mesajele off topic au fost sterse
Lupu Ciprian & Irina

Cristi Nastase

Mesaj de Cristi Nastase » 16 Iul 2012, 21:53

Subsemnatul Bucataru, cu respect va anunt ca ma retrag din aceasta asociatie si forum , pana va reveniti la normal (asa cum v-am cunoscut pe toti ) ,nu sunt suparat, dar o fac ca forma de protest :? Va respect pe toti si nu pot sa ma inclin nici in stanga ,nici in dreapta .
Ne auzim pe tel. :wink:

Rusu Mihail
Moderator

Mesaj de Rusu Mihail » 17 Iul 2012, 20:25

Mesaj mutat in Postari Offtopic G.V.
.
Familia Rusu - Teisnach 94244 - CI Meridien International 314 - 0722.634.800 Mail: familionrusu@gmail.com

Viorel Grosu

Mesaj de Viorel Grosu » 19 Iul 2012, 08:59

Postarile offtopic au fost mutate in topicul" POSTARI OFFTOPIC"

Tanasa Adrian

Mesaj de Tanasa Adrian » 19 Iul 2012, 10:48

Subsemnatul doresc stergerea contului de pe forum.
Va multumesc!

Lupu Ciprian
Membru CD

Mesaj de Lupu Ciprian » 19 Iul 2012, 11:29

Am sters de pe forum conturile colegilor de mai sus ce au solicitat acest lucru .... nu comentez decizia lor , dar o regret .
Lupu Ciprian & Irina

Geanina Catalin

Mesaj de Geanina Catalin » 24 Sep 2012, 13:21

Buna ziua,
Rog un moderator sau administratorul forumului sa imi stearga contul.Multumesc frumos.

Sandu Matei

Mesaj de Sandu Matei » 25 Oct 2013, 21:51

Nu am sa spun public motivele,dar cu lacrimi in suflet :cry: consider ca locul meu in actuala asociatie nu isi mai are rostul.
In toti acesti ani am cunoscut zeci de oameni de calitate de la care am avut de invatat in viata,
......................
TEXTUL A FOST PARTIAL SUSPENDAT TEMPORAR PINA MIINE 26.10.2013 - ( este pastrat si originalul )
Daca SANDU Matei, isi sustine si miine textul de asta seara, colectivul moderatorilor va lua o decizie

Moderare partiala facuta de : Rusu Mihail
......................
Pt cei care m-au respectat si am avut amintiri placute:VA IUBESC SI VA RESPECT!!
Pt carcotasi........cititi mai sus printre randuri..........restul e'can can

Rusu Mihail
Moderator

Mesaj de Rusu Mihail » 25 Oct 2013, 22:46

Sandu, am suspendat temporar textul tau "din mijloc" care eu personal il consider fara rost si cu tente ce nu-ti prea stau tie in caracter. Nu te grabi in decizii.
Te-am cunoscut, am fost la intilniri si cred ca ai luat o decizie ce trebuie sa o mai cintaresti. Daca si miine iti menti decizia, sigur colegii iti vor sterge contul
Originalul textului e in PC si pot justific fata de colegi suspendarea temporara a acestuia. Sper ca miine sa revi la acelasi statut sau chiar de membru cotizant
Numai bine si sa ne gasim cit mai curind la o intilnire cu colegii Club RV.
.

Scrie răspuns