Acum este 23 Iul 2018, 02:56

VOT cu cartile pe masa

Moderator: Moderatori

Reguli forum
Asigurati-va ca ati citit si insusit Regulamentul acestui forum.
Rugam ca fiecare utilizator al acestui forum sa faca o scurta prezentare aici:
http://clubrv.ro/forum/viewtopic.php?f=97&t=3454
Prezentarea este o cerinta a Regulamentului, dar si un gest de curtoazie din partea Dumneavoastra.
Cateva cuvinte despre Dumneavoastra , precum si despre rulota si autoturism sunt binevenite.
Pentru intrebari sau lamuriri despre activitati, probleme tehnice, etc. va stau la dispozitie forumurile cu sectiuni dedicate.
Nerespectarea acestor reguli atrage dupa sine stergerea userului din baza de date a forumului.
Va uram bun venit in randul rulotistilor !
Închis
Sandu Matei

Re: VOT cu cartile pe masa

Mesaj de Sandu Matei » 21 Mai 2012, 17:39

atunci ar fi trebuit si dumneavoastra sa aveti rabdare sa lansati o impoteza daca nu o sustineti cu argumente.a nu se intelege ca sustin pe cineva,nicidecum,dar m-am saturat de ghilimele si pilde

Cristian Irimescu
Membru forum
Oras: Bucuresti
Data nasterii: 22 Apr 1972

Mesaj de Cristian Irimescu » 21 Mai 2012, 17:40

Sandu Matei scrie:asteptam argumentele a ceea ce spuneti.chiar trebui acum sa argumentati pt ca este grav din pct meu de vedere daca ar fi asa.
Sandu Matei, ia tu de reciteste "discutii decente dar aprinse" si altele..
Un CD este sustinut, indrumat sau cum vrei tu sa spui... nu stai sa-i pandesti greseala si dupa, pac cu "scrisorica la rasboiu"
Sa motiveze contestatarii... opozitia cum zici tu....
Uite, eu nu pierd nimic... de ce crezi ca m-as motiva, daca nu mai doresc sa am de-a face cu conducerea asociatiei.. Se deschid drumuri pentru cei entuziasti!!! :mrgreen:

Adrian.Apreotesei
Membru forum
Oras: Bacau
Data nasterii: 10 Mai 1977

Mesaj de Adrian.Apreotesei » 21 Mai 2012, 17:44

Exact la acelasi lucru ma gandesc si eu. Pentru ce atata "batalie". Ori sunt eu prea idiot ca nu pot vedea oportunitatile care apar daca faci parte din CD-ul unui astfel de club sau esti presedinte sau orice functie. Mai trebuie sa va "bateti" si pe posturile de moderatori sau mai stiu eu ce.
Eu propun sa schimbam denumirea din mebru cotizant sau asociat sau cum se mai numeste, in membru al CD. Sa fie toata lumea multumita.
Ce interese atat de mari pot invrajbi oameni maturi(sper) sa se spurce mai ceva ca astia in parlament.
Daca orgoliile sunt prea puternice sau spiritul de competitie este prea aprig, apucati-va fratilor de politica adevarata.

Eu , ca si multi altii, venim la laguna. Vom participa (cred ) la mareata sedinta. Nu cunosc decat cativa dintre voi cu care m-am intalnit la Secu.
Vor fi propuneri, cu persoane care nu le cunosc decat din ceea ce au scris si dupa avatar, cam ce vot se poate face in aceste conditii.

Mai traduceti o data numele acestei asociatii si al clubului, in care ne-am inscris de buna voie, si pentru a ne destinde. Numai a receere nu este atmosfera pe acest forum.

M-am incris pe acest forum cand cautam sa imi cumpar rulota(ca sa pot vedea rubrica de vanzari), apoi am continuat pentru sfaturile care l-am obtinut fara intarziere, apoi am urmarit sectiunea cu vanzari accesorii, postul cu excursia in porugalia, acum nu mai traiesc decat posturile legate de aceasta batalie incrancenata, restul cate o zvacnire din cand in cand.
Ma tem ca in curand atat eu cat si multi altii nu vom mai avea nici un interes pentru forum(daca asta conteaza). Imi doream sa cunosc pe cati mai multi dintre voi, sa legam PRIETENII daca mai stiti ce inseamna asta.

Sa ne vedem sanatosi. SPER
Cu stima Apreotesei Adrian, tel. 0730559613
WV SHARAN 1.9 TDI, 115CP + TEC TE 490P2 Siena (BC 06 YRV)
adrian.apreotesei@gmail.com tel 0730559613

Cristian Irimescu
Membru forum

Mesaj de Cristian Irimescu » 21 Mai 2012, 17:48

Adrian.Apreotesei scrie:Imi doream sa cunosc pe cati mai multi dintre voi, sa legam PRIETENII daca mai stiti ce inseamna asta.
Cu bune si cu rele, macar pentru asta trebuie sa ramanem pe forum.. Aici ne-am cunoscut multi dintre noi, de aici au plecat amicitii si prietenii..iar asta e suficient ca sa mergem mai departe... forumist simplu, cotizant, membru CD etc... :D

Cristi Nastase

Mesaj de Cristi Nastase » 21 Mai 2012, 17:58

Bravo Adrian ,ai pus punctul pe I ,dar degeaba ...
Eu cunosc pe marea majoritate dintre ei (tin la ei fara discutie ),luptele nu au nici o legatura cu forumul (asta este doar pretextul )
RANILE sunt vechi ,de la intalniri ,discutii ,expresii ,gesturi ,invidii,NEVESTE ,nerealizari (unele spuse la beutura ) etc.
Toti vor sa iasa in evidenta ...au unii atata carisma ca nici vecinii nu-i cunosc ,nu este normal sa refuleze omul undeva
ATENTIONARE - pentru toti beligerantii ,BUCATARU va respecta pe toti, iubeste ,si este constient ca nu poate schimba pe nimeni .
Asa ca incercati sa va suportati reciproc
PS - nu astept crize de plans sau emotii necontrolate ...ce dracu doar suntem latini ...NU !?

Sorin Draghici
Membru forum

Mesaj de Sorin Draghici » 21 Mai 2012, 18:02

Sandu Matei scrie:asteptam argumentele a ceea ce spuneti.chiar trebui acum sa argumentati pt ca este grav din pct meu de vedere daca ar fi asa.
Sandu eu de 1 Mai am fost la Iepuresti. Ia intreaba pe forum in cate locuri a fost prezent Nelu Predonu de 1 Mai :D campania electorala a inceput de mult
SOE.
0722.389.781
Autorulota Rimor Trimarano 5, an fabricatie 2011
B-918-SOE

Yahoo! Messenger

Luidort Peti
Membru fondator

Mesaj de Luidort Peti » 21 Mai 2012, 18:29

:D
cineva mi-a sters postarea !
adica pumn in gura !
nu conteaza,ori cum nu e important,sau nu a fost important...
vedeti numa,daca nu sterge iara cineva,am cerut ajutor sa insiram cele bune si cele rele...
vedeti cati au scris pe aceasta tema...
asta e...si gata
tel. 0722 509492
email - luidort.p@gmail.com

Luidort Peti
Membru fondator

Mesaj de Luidort Peti » 21 Mai 2012, 18:34

off topic
cristi nastase
vezi cristi,de acea avem o politie ...cum avem ,ca oameni ca tine au iesit dintre randuri !
tare mult m-asi bucura sa dau pe politisti ca tine peste tot !
scuze inca o data pentru off...
tel. 0722 509492
email - luidort.p@gmail.com

Rusu Mihail
Moderator
Data nasterii: 22 Iun 1956

Mesaj de Rusu Mihail » 21 Mai 2012, 19:32

Sandule, imi recunosc mesajul, nu e singurul, am mai vorbit si cu alti colegi despre clanul boboci, care incepind de azi dupa demisisa ta, nu se mai poate numi clan, pt. ca s-a destramat singur.
Ceea ce nu recunosc insa, este faptul ca as fi gresit butoanele de transmitere a PM ului. Tot asa o fi gresit si Gabi Dragomir "butoanele" si alti colegi ce s-au plins de citirea mesageriei private.
Deci, vorbim despre dovezi la Laguna, asta daca mai vi in urma demisiei. Tu le aduci pe cele impotriva mea si eu le aduc pe cele impotribva clanului Boboci, pt a le expune colegilor tot cu probe.
In final hai sa distram colegii cit de suparat ai fost tu in urma acelui PM-(ce zici ca ti-a provocat atita mihnire)- pm in care am scris opinia mea lui Radu Pascu. Miercuri 25 ian 2012 mi-ai raspuns
Sandu Toma scrie:Salutare !
Am vorbit cu el si o tine pe-a lui cu "stelutele".
Totuisi in sedinta CD care va fi curand voi pune in discutie aceasta propunere a ta...sa vedem ce se hotaraste !
In rest, vedeti-va de "concediu" si nu uitati sa scrieti ZILNIC !!!
Va pup pe amandoi...

Referitor la Intilnirea Nationala de care ne despart numai 10 zile, intilnire la care vin atitia rulotisti din tara, trebuia sa enumeri in final la "realizari ale CD" si "reusita Intinirii din 1 Iunie 2012"
Conform postarii tale din data de 01 Mar 2012 15:22 in topic Intalnire Nationala 1-4 Iunie 2012-Propuneri- in care m-ai jignit numindu-ma "cuc care s-a ouat in cuib strain, iar puiul e crescut de altii"
postare in care nu te-ai autocenzurat si pt care nici nu ai fost avertizat, va aduc la cunostinta ca azi 21 mai, am fost la Laguna Albastra in locul vostru (ce v-ati oferit ca veti participa la organizare)
Pe seara vom posta toate amanuntele legate de Locatie- Masa Festiva- Loc de campare- Program, etc lucruri ce erau asteptate si care intereseaza pe cei peste 55 de participanti la aceasta intilnire.
Concluziile asupra activitatii voastre, le vor trage membri, singuri, pt ca lumea vede Sandule, nu este "oarba"..Ai facut bine ca ti-ai dat demisia din CD, un gest inteligent care va usura mult sedinta
Crezi ca membrii nu vad "ce bine e in CD" de m-au urmat in demisie Panait Vali si Liviu Adrian ? Oare si ei au " subminat " activitate Clubului ? Asa ca vom vorbi la sedinta calm, "cu cartile pe masa".

Mesaj pt membri cititori ai forumului cotizanti si necotizanti
: Veniti linistiti la Laguna si nu bagati in seama indemnurile unora ! In urma vizitei de astazi, eu cred ca va iesi o iesire reusita !

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
...

Vezi Sandule ? Ciinii latra, ursu merge ! - :lol: - Hai ca-mi schimb si avatarul in curind .. PS : Pina si lui Peti ii stergeti postarile ??
.
Familia Rusu - Teisnach 94244 - CI Meridien International 314 - 0722.634.800 Mail: familionrusu@gmail.com

Cristian Irimescu
Membru forum

Mesaj de Cristian Irimescu » 21 Mai 2012, 19:40

Nene, de data asta ai gresit... salveaza mesajul asta al meu pentru vremea cand o sa-mi dai dreptate... :D

Va doresc succes!!

Închis