Acum este 18 Sep 2018, 22:48

Cardul FICC=legitimatie ClubRV

Moderator: Moderatori

Reguli forum
Asigurati-va ca ati citit si insusit Regulamentul acestui forum.
Rugam ca fiecare utilizator al acestui forum sa faca o scurta prezentare aici:
http://clubrv.ro/forum/viewtopic.php?f=97&t=3454
Prezentarea este o cerinta a Regulamentului, dar si un gest de curtoazie din partea Dumneavoastra.
Cateva cuvinte despre Dumneavoastra , precum si despre rulota si autoturism sunt binevenite.
Pentru intrebari sau lamuriri despre activitati, probleme tehnice, etc. va stau la dispozitie forumurile cu sectiuni dedicate.
Nerespectarea acestor reguli atrage dupa sine stergerea userului din baza de date a forumului.
Va uram bun venit in randul rulotistilor !
Gabi Peterca
Membru forum

Re: Cardul FICC=legitimatie ClubRV

Mesaj de Gabi Peterca » 20 Noi 2011, 21:24

Panait Valentin scrie:
Liviu Adrian scrie:...dar la nevoie ma ofer cu placere sa confirm telefonic respectivului partener statutul dvs de membru cotizant.
In cazul colegului nu cred ca este nevoie, nedorindu-si card, inseamna ca nu are de gand sa viziteze partenerii clubului...
Din ce am inteles eu de pe forum, pt a beneficia de reducerile campingurilor din Romania cu care are asociatia contract, trebuie sa fii membru asociat. Momentan nu ma intereseza cardUl FICC pt campingurile din Europa. Asa ca nu vad sensul pt care trebuie neparat sa-l achizitionez.
VW Sharan, Sprinter 350
www.prietenipescari.ro

Cristian Irimescu
Membru forum
Oras: Bucuresti
Data nasterii: 22 Apr 1972

Mesaj de Cristian Irimescu » 20 Noi 2011, 21:25

Ce am vrut sa spun:
In data de 18 feb 2011, spunea Dl Curelea:
Constantin CURELEA scrie:Cardurile CCI se distribuie si ca legitimatie CLUBRV-RO.
topic in care ati fost activ, deci se presupune ca l-ati citit..
Acum spuneti
Gabi Peterca scrie:As dori o simpla legitimatie club RV fara card FICC. Daca se poate bine, daca nu…ma resemnez si nu-mi mai trebuie legitimatie de 10lei bucata :D
Sincer nu va inteleg... va impiedicati de cei 10 lei? sau ....animam atmosfera de sfarsit de saptamana???

In legatura cu normalitatea in campinguri... poate in Romania sa se intample ce ziceti.. Sa ne spuna Mihai Rusu, care e plimbat, cum e in normalitatea normala..???

LE
Gabi Peterca scrie:Din ce am inteles eu de pe forum, pt a beneficia de reducerile campingurilor din Romania cu care are asociatia contract, trebuie sa fii membru asociat. Momentan nu ma intereseza cardUl FICC pt campingurile din Europa. Asa ca nu vad sensul pt care trebuie neparat sa-l achizitionez.
In Romania si in afara tarii se foloseste acelasi plastic.. asta incercam sa spunem toti..

Gabi Peterca
Membru forum

Mesaj de Gabi Peterca » 20 Noi 2011, 21:40

Cristian Irimescu scrie: sau ....animam atmosfera de sfarsit de saptamana???
Ca moderator nu cred ca era nesar sa faceti presupuneri.
Am pus doar o intrebare pt care nu eram pe deplin lamurit. Va multumesc pt raspunsuri!
VW Sharan, Sprinter 350
www.prietenipescari.ro

Închis